Середа, 2023/12/06, 09:43:43
Вітаю Вас Гость | RSS

СОЛОБКОВЕЦЬКИЙ НРЦ Хмельницької обласної ради

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 210
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

  11.04.2013 р. 

  З метою забезпечення  якісноого рівня  освіти дітей з особливостями психофізіологічного розвитку ,   обміну досвідом

 щодо пошуку шляхів удосконалення   корекційно - розвиткової роботи  в умовах інклюзивного та індивідуального навчання

  11 квітня 2013 року на базі Солобковецької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату Хмельницької обласної ради 

відбувся семінар – практикум «Сучасні підходи до модернізації корекційно- розвиткової роботи з дітьми, які  потребують

корекції фізичного та(або) розумового розвитку».

    На семінарі були присутні:

Савчук Н.К. – методист  Хмельницького ОІППО

Кондратюк Л.І.-  завідувач Полонського районної ПМПК

Гаман А.М. – директор Солобковецької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату Хмельницької обласної ради  .

Посвістак О.М.-  заступник директора з НР Солобковецької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату Хмельницької обласної ради  .

Макогончук О.В.- заступник директора з ВР Солобковецької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату Хмельницької обласної ради .

Вчителі – дефектологи Солобковецької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату Хмельницької обласної ради .

Вчителі індивідуального та інклюзивного навчання  Полонського району.

 

                   

 


            Перший дзвоник  01.09.2013 р.

 


                                                           04.09.2013 р.

 

 

 


        У відповідності до річного пану роботи Солобковецької  спеціальної ЗОШ- інтернату Хмельницької обласної ради,з метою розвитку інтересу учнів до вивчення     української мови та літератури в  Солобковецькій спеціальній ЗОШ-інтернаті  з 08 по 15 листопада 2013 року було проведено тиждень  української мови та літератури.

  Протягом предметного тижня  було проведено наступні заходи:

1. Усний журнал «Люби і знай рідну мову». – 05.03.2013 р.

2. Конкурс знавців української мови- 06.03.2013 р.

3. Поетична вітальня «Наша мова солов`їна» - 12.03.2013 р. 

 4. Краса і сила Шевченкового слова (конкурс на краще читання поезії Тараса Григоровича Шевченка)–13.03.2013 р. 

5. Мовно-літературний калейдоскоп. – 13.03.2013р. 

 Активних учасників предметного тижня української мови та літератури учнів нагороджено  грамотами.

На фото:закінчується свято «Наша мова солов’їна» 


На фото:Учасники заходу « Знай і люби рідну мову» співають пісню «Українська мова»АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ  В СОЛОБКОВЕЦЬКІЙ

СПЕЦІАЛЬНІЙ ЗОШ-ІНТЕРНАТІ

    З останнім місяцем грудня  пов'язане чи не  найбільше з народних свят – день Андрія Первозванного, що випадає 13 грудня.

       Це свято , без перебільшення ,  є свідченням шанобливого ставлення до  духовності та християнства,  поваги  до звичаїв, традицій українського народу . А хто, як не педагоги, причетні до цього найбільше? Адже саме вони виховують   підростаюче покоління в дусі добра, злагоди, любові, поваги до історичної та фольклорної   української спадщини .

     Вже стало традицією  в Солобковецькій спеціальній загальноосвітній школі – інтернаті  13 грудня  гучне відзначення свята Андрія  , яке готує для вихованців школи педагогічний колектив закладу.

     Цьогоріч вчителі та вихователі представили для школярів композицію на теми творів М.Гоголя.

    Режисером програми була педагог- організатор школи Тетяна Штокало, яка дуже вдало підібрала ролі для персонажів спектаклю та здійснила декоративне оздоблення приміщення актової зали .

   Надзвичайно сподобалася глядачам  Солоха ( Геровська Н.В.), вразили своєю артистичністю   Чуб ( Тимощук О.М.) , Голова  ( Ништа Р.В.),  Панас (Збишко В.В.),  Дяк   ( Гуменюк О.В.) , скромністю та чарівністю – дівчина Оксана ( Ништа О.Я.) та парубок Вакула ( Побережний Б.М.).

   У святі також приймали участь педагогічні працівники Шпак Н.І., Федорович Н.М., Пелюх Ю.С., Малімон Н.М., Жолобняк Г.Б.., Осарчук С.М., не залишились без ролей і молоді педагоги закладу – Крюков О.М., Гуменюк Н.Л., Ольшевський А.Л., Карначова К.Є.

   Музичним супроводом відповідально опікувався музичний керівник Федорович В.С.

    Загалом, свято вдалося на славу, всі учасники продемонстрували високий рівень професіоналізму та майстерності ,  почуття гумору  та  артистичності.

   Краса, гармонія,  дух фольклорного минулого , ліризм та загадковість- так, за задумом учасників , змінювались світовідчуття дітей з особливими освітніми потребами від побаченого та почутого під час  дійства.


На фото: учасники Андріївських вечорниць  з директорм  Солобковецької спеціальної ЗОШ- інтернату  Гаман А.М.


На фото: фрагмент вистави 


На фото:  Українська світлиця в очікуванні учасників дійства


             На виконання  розпорядження Кабінету Міністрів   від 2 березня 2011 р. № 167-р  «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання», розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 136-р «Деякі питання підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка», з метою  популяризації творчості Т.Г.Шевченка в Солобковецькій спеціальній ЗОШ- інтернаті 30 січня  відбулася презентація  стінгазет , присвячених 200-річчю з Дня народження  великого Кобзаря.

 


ВЧИМОСЯ ЖИТИ БЕЗПЕЧНО

      В  Солобковецькій   спеціальній  загальноосвітній школі – інтернаті Хмельницької обласної ради   22  квітня 2014 року стартував  тиждень безпеки дитини  , мета якого — привернути увагу педагогічного та учнівського колективу навчального закладу, громадськості до проблеми  безпеки життєдіяльності , допомогти усвідомити пріоритетність безпечного та нешкідливого здійснення навчально-виховного та корекційно – педагогічного  процесу.

В рамках роботи тижня ( 22-25 квітня)   в школі – інтернаті   передбачено  різні форми роботи  як з працівниками навчального закладу, так і з учнями. Це, зокрема:

  • конференція для педагогічних працівників «Сучасні проблеми безпеки життєдіяльності»;

  • конкурси, вікторини , бесіди для учнів « Сам собі рятувальник», «Це повинен знати кожен», «Правила безпечної поведінки», «Виживання в екстремальних ситуаціях», «Твоя безпека залежить від твоєї поведінки», ті ін.

            Надзвичайно змістовно  та цікаво для вихованців школи  пройшла 23 квітня  зустріч з головним інспектором Ярмолинецького  РЦ ГУ ДСМНС у Хмельницькій області  Щербою В.М., в ході якої  було проведено профілактично – роз’яснювальну роботу з пожежної безпеки, виявлення вибухонебезпечних предметів,  дано практичні поради з правил поведінки під час виникнення пожежі, проведено тренування щодо правильного та безпечного використання вогнегасників.

         Важливим і  повчальним для працівників та  учнів школи  був практичний тренінг з евакуації  з приміщень навчального закладу, який проводився 24 квітня в День цивільної оборони під керівництвом вихователя, члена штабу цивільної оборони закладу Мужила С.Б. з метою поліпшення пожежно-профілактичної роботи та відпрацювання порядку дій в екстремальних ситуаціях .

              Організатори  тижня  безпеки дитини  в школі – інтернаті,  якими  є заступник директора з виховної роботи Макогончук О.В.,  педагог – організатор  Штокало Т.Г., вчитель з основ безпеки життєдіяльності Стрілець М.М.  переконані, що такі форми роботи, як тиждень безпеки дитини в школі, День цивільної оборони  привернуть увагу учасників навчально-виховного до проблеми безпеки життєдіяльності,  розвинуть   розуміння   працівників та вихованців  щодо необхідності організації безпечних та нешкідливих умов навчання та праці у навчальному закладі, належної поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій під час навчально-виховного процесу та в побуті.

На фото 1 :  учасники конференції  «Сучасні проблеми безпеки життєдіяльності». 


На фото 2 : учні  Солобковецької школи – інтернату   відпрацьовують навики користування  протигазами.
 

Посвістак О.М.- заступник директора з навчальної роботи

Солобковецької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату

Хмельницької обласної ради

 


 

Відгомін зимових традицій

в Солобковецькій школі-інтернаті

 

   Унікальну  культурну традицію, здатну впливати на людські почуття, незалежно від віку та національності, вдалося донести до наших днів українському народові.

Особливо цікавими й незабутніми  для вихованців Солобковецької спеціальної загальноосвівтньої школи-інтернату  є свята зимового циклу - свято Андрія , день святого Миколая,  Новий Рік,  Різдво  і Щедрий вечір. У ці дні збуваються найпотаємніші мрії, трапляються неймовірні пригоди і чудеса, а  дітям дозволяють бути не лише глядачами, а й учасниками усіляких святкових  дійств.

    Розпочало цикл Різдяних свят в  Солобковецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті свято  святого апостола  Андрія  Первозванного, оповитого   давніми таємничими обрядами та звичаями. У прекрасний світ театру  поринули школярі,  переглянувши  виставу  “За двома зайцями».  Вистава,  у   постановці  та виконанні педагогів закладу,  вчила шанувати та любити рідну мову, прадавні традиції, виховувала любов до української землі та культурної спадщини народу.

    19 грудня чемні діти закладу   знайшли  під подушками довгождані гостинці від доброго святого – Миколая, який особливо піклується про вихованців школи-інтернату.  Як завжди,   святий Миколай  завітав  з  вірними  помічниками.  Заклад у цей день відвідали:  заступник голови Хмельницької обласної ради Хитрук І.В. , представники  народного депутата В.О. Гереги , благодійний фонд «Карітас», корпорація «Братерство без кордонів-Україна» (м. Рівне), студенти Городоцької духовної семінарії, колективи Хмельницького  палацу творчості для дітей та юннацтва, Дому танців ( м. Хмельницький).  Гості завітали  з подарунками, солодощами, а головне- із гарними  посмішками, добрими серцями та відвертим бажанням -  подарувати  дітям радість.

     А Діда Мороза дітлахи школи-інтернату  люблять за те, що він дарує усім незабутню новорічну пору,  красуню ялинку та розваги, коли оживає казка, а дивовижне свято розкочується радісною луною від села до села, від міста до міста, від краю до краю.  Малечу  у Новорічні дні привітала  команда волонтерів із м. Камянець-Подільського (керівник Гуменюк А.А.) , яких  вихованці уже встигли полюбити, як рідних, оскільки вони є частими  гостями закладу.

    Завершив цикл  Різдвяних дійств Щедрий вечір та свято Водохреща. Гостями  дітей  в ці  дні  стали давні добрі  знайомі, представники благодійного фонду «Щедрику-Ведрику», для яких учні школи підготували  мандрівку  в українську  минувшину , виконали щедрівки та колядки.  І , як  звичайно, знову отримали подарунки.

        Різдвяні свята завершилися,  проте позитивні  емоції  ще надовго залишаться в душі дівчаток і хлоп’яток  – як згадка про щось незвичайне і загадкове. Хочеться згадати усіх причетних до підготовки цієї незабутньої  Різдвяної мандрівки, вони ж бо, поринувши у передсвяткові клопоти, не забули про тих, у кого в душі ще живе казка і для кого Новорічне свято особливо жадане.

       Педагогічний  колектив  Солобковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату , діти та їхні батьки висловлюють щиру подяку спонсорам та меценатам за солодкі подарунки, благодійну допомогу вихованцям школи-інтернату, чуйність і доброту сердець.  Із вчинками таких   Людей світ стає добрішим та має  надію та подальше існування.

    Новий Рік – це свято, що об’єднує людей, дає віру в  світле, нове і цікаве, залишаючи позаду все погане й непотрібне. Тож нехай він подарує усім тільки найсвітліші почуття і найкращі нам.

 

На фото: учасники вистави «За двома зайцями» 

На фото: діти в молитві за Україну

 

На фото: В гостях у школярів  БО БДФ «Щедрику-Ведрику»


 

ЗАХОДИ  БЕЗПЕКИ

В СОЛОБКОВЕЦЬКІЙ СПЕЦІАЛЬНІЙ ЗОШ-ІНТЕРНАТІ

           Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. У наш тривожний час суттєво збільшилась кількість факторів, які не тільки негативно впливають на  фізичне та психічне здоров’я людей,  а й становлять  пряму загрозу для життя  населення України. Тому важливим  завданням школи на сучасному етапі є створення безпечних умов перебування дітей в межах навчального закладу  та підготовка учнів до адекватних та організованих дій в умовах надзвичайних ситуацій.

          В Солобковецькій спеціальній школі –інтернаті  протягом 12-19 лютого  було проведено цикл бесід та навчань  з питань  необхідності  посилення заходів безпеки, порядку  дій  на випадок виникнення  терористичної загрози, виявлення  підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких  викликає підозру. Особлива увага зверталась на вивчення  правил поведінки:

  • При загрозі вибуху;
  • Під час масових заворушень;
  • У разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів;
  • У разі загрози чи введення бойових дій;
  • Якщо стався вибух;
  • Якщо вас захопили у заручники;
  • При проведені тимчасової евакуації з небезпечної зони.

        Школярам також було  продемонстровано  відеоролик «Небезпечні знахідки» , аудіо ролики «Тривожна валіза», «Дії в разі надзвичайних ситуацій та терористичного акту», «Увага всім», «Небезпека вибухових пристроїв».

        Педагоги школи, враховуючи психофізіологічні  особливості вихованців, рівень розвитку їх пізнавальних можливостей, провели індивідуальну роз’яснювальну роботу  з кожною дитиною з метою практичного застосування набутих знань та навиків.

     17 лютого  в школі відбулося  навчання з визначення порядку дій працівників та учнів школи  за попереджувальним сигналом « Увага всім» до місць знаходження захисних споруд, маршрутів руху до них , до якого були залучені працівники відповідних служб. А.В.Соловйов – начальник Ярмолинецького РУ ГУДСНС України в Хмельницькій області  надав  дієву практичну  допомогу адміністрації закладу в організації та проведенні даних навчань. 

      Учні школи   відповідально  поставились до запропонованих заходів та виконували  вказівки  дорослих. Усім  вихованцям було роздано пам’ятки для ознайомлення навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності Хмельницької області.

 

 

 

Посвістак О.М.- заступник директора з навчальної роботи

Солобковецької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату

Хмельницької обласної ради


 

 На долонях я ніжно тримаю

 Серце друга, аби не зронить.

Знаю я, - за любов не карають,

                  За любов починають любить.

 

                   Любов’ю сповненні серця працівників та вихованців нашої школи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики, адже  надзвичайно ніжне і чарівне свято відбулося в стінах нашого навчального закладу в  День Святого Валентина.

                  На початку заходу чарівні ведучі привітали усіх присутніх, розповіли про історію Дня святого Валентина, традиції його святкування. Та основна увага глядачів була прикута до змагань романтичних пар. Вони брали участь у цікавих та жартівливих конкурсах. Організатори свята підійшли до сценарію дуже креативно, запропонувавши парам виступити у ролі казкових та літературних героїв. І саме свято перетворилося на яскраву казку… Буратіно і Мальвіна здивували всіх своєю артистичністю. Надзвичайно чарівними були Принц і Принцеса. Неймовірно глибокі почуття Сулеймана та Роксолани хвилювали кожного . Патріотичністю та відданістю відзначилася пара Котигорошка з Королівною, гарним співом зачарувала зал пара  Бременських музикантів, веселою та надзвичайно емоційною була пара Іванна Царевича та Царівни Жаби… А найромантичнішою парою стали Принц і Попелюшка.

         

          Дуже важко довелось журі ( студенти – практиканти та гості закладу) визначати переможців, тому кожній парі було присвоєно особливий титул.     

 

 

 

  

 

 

 


День фізичної культури і спорту

Малі олімпійські ігри

11.09.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Свято квітів

21.09.2015


 День учителя

02.10.2015


Майстер клас09.11.2015 р. 

9 Листопада День Української мови та писемності


 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2023
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz